KABLO MAKİNE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Multitech Teknoloji Ltd. Şti.

Gereksinimlerinizi karşılayacak entegre cihaz geliştirme, tasarlama ve üretim yapabilen modern bir teknoloji şirketiyiz.

Test Cihazları üretim, İthalat, İhracat konusunda hizmet veren firmamız, uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve uluslararası standartlara uygun cihaz teminini hedef edinmiştir. 

Multitech Teknoloji, kurulduğu ilk günden bu yana sürekli gelişmeyi kendine amaç edinmiş ve test cihazları sektöründe ileri teknoloji kullanarak, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Test cihazları sektöründe müşteri beklentilerine karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren bütün iş sürecinde mükemmelliği hedefleyen firmamız standartlara uygun yüksek güvenilirlikte ve kalitede ürünleri tüketicinin kullanımına zamanında sunmaktadır.

Test cihazlarının yanı sıra bu cihazların teknik servis, ürün geliştirme ve yazılım geliştirme konularını da firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. 

Müşteri gereksinimlerine göre entegre cihaz geliştirme, tasarlama ve üretim kapasitesine sahip mühendislik hizmetimiz mevcuttur.

Multitech Teknoloji,  Türkiye’de bulunan özel kuruluşlar, devlet kuruluşları ve üniversitelerin yanı sıra dünya pazarında hem son kullanıcılara hem de üretici ve pazarlama firmalarına ürün ve hizmet sağlamaktadır. 

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli, özenli ve dinamik mühendis kadrosu ile kaliteyi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve müşteri isteklerine göre tamamlamak temel ilkemizdir. 

Müşterilerimizle etkin iletişimi ön planda tutarak, düzenli bilgi akışı ve teknolojinin son yeniliklerini müşterilerimizle paylaşma gayreti içerisindedir.

Multitech
Yetkinliklerimiz
Üretim 70%
İthalat 57%
İhracat 42%